"Bitwa o dom" - odcinek 8

następna strona
powrót do listyPoprzednia

"Bitwa o dom" - odcinek 7

"Bitwa o dom" - odcinek 7

Najlepsza łazienka „Bitwy o dom”!

 

Które łazienki zachwycą jurorów? A dla kogo będzie to ostatni dzień w programie?

 

To już finisz łazienkowy. Rodziny muszą ostro zakasać rękawy by zdążyć z realizacją wszystkich swoich pomysłów. Ich kreatywność mile zaskoczy jurorów. Umywalki z doniczek, ściany wysadzane rzecznymi kamieniami, bułgarskie muszle jako ozdoby elementów łazienkowych,  deski podłogowe na ścianie. Cały katalog oryginalnych, ale tez niestety banalnych pomysłów, którymi uczestnicy będą chcieli zaskoczyć jurorów.

Łazienki w stylu śródziemnomorskim, łazienki ascetyczne i zarazem męskie, łazienki bardzo kobiece z kwiatami, łazienki łączące w sobie świetną funkcjonalność z przepiękną estetyką. Które z nich spodobają się trójce jurorów? Czy będą sporne projekty? Czy realizacja końcowa wyjdzie tak dobrze jak zapowiadał się projekt?

Wśród uczestników będzie ktoś, kto na tym etapie wykańczania mieszkania będzie wymagać od siebie odrobinę więcej niż pozostali. W łazience będzie miał sobie dużo do udowodnienia. Natomiast każdy, bez wyjątku, będzie ścigał się z czasem, logistyką, koncepcją i jej realizacją. Jedna z rodzin na dwadzieścia minut przed wejściem jurorów do mieszkania, będzie jeszcze przykręcać krany. Inni zaczną się zastanawiać, patrząc na całokształt pracy, czy na pewno podjęli dobre decyzje.

 

Tak blisko własnego mieszkania. To już półmetek. Emocje sięgają zenitu. Widzowie musza przygotować się również na niesamowite zwroty akcji, gdyż niektórzy z uczestników całkowicie zaskoczą wszystkich swoim uporem i determinacją. Po opiniach jury popłyną nawet łzy. I nie będą to łzy smutku. Ktoś, komu jurorzy nie dawali szans na początku, udowodni, że warto walczyć do samego końca.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
zamknij