"Bitwa o dom" - odcinek 5

następna strona
powrót do listyPoprzednia

"Bitwa o dom" - odcinek 4

Pierwsze zadanie będzie testem dla każdej z rodzin. Czyje pomysły przypadną jurorom do gustu? Kto wykaże się zaradnością, pomysłowością i przedsiębiorczością i pozostanie w walce o mieszkanie na podwarszawskim osiedlu Villa Campina?
"Bitwa o dom" - odcinek 4
Bitwa o dom - 4

Na pierwszy ogień pójdzie sypialnia. Co mogą, czego nie, jakie są dokładne zasady? I bardzo ważna informacja – jaki budżet mają do dyspozycji na to pomieszczenie uczestnicy? O tym wszystkim poinformują ich jurorzy. Oni też będą czuwać nad pracami każdej z rodzin. Po długich naradach, szukaniu inspiracji, uczestnicy wyruszą na zakupy, a potem zabiorą się do ciężkiej pracy.

Padną pierwsze ostre słowa i surowe oceny z ust jurorów. Będzie kilka mocnych momentów. Jedna z rodzin przekroczy ustalony budżet.  Jaki błąd popełnią w planowaniu wydatków? A jeśli o pieniądzach mowa – to na co chętniej przy urządzaniu sypialni będą wydawać je rodziny? Na skomplikowane realizacje czy prostotę i klasykę? Jedni postawią na styl, a inni na funkcjonalność. Będą też tacy, którzy umiejętnie połączą przyjemne z pożytecznym i tacy, którzy zaliczą bolesny upadek, gdyż ich marzenia okażą się w efekcie kiepskim pomysłem.

 

Gdy przyjdzie do ostatecznej oceny i decyzji o pozbawieniu jednej z rodzin szans na główną nagrodę, jurorzy zostaną bardzo pozytywnie zaskoczeni. Zarówno wybranym stylem, jak i ciekawymi rozwiązaniami. Warto wspomnieć o jednym z uczestników, który w sypialni wybuduje konstrukcję przechodzącą nawet najśmielsze oczekiwania trójki jurorów. Kto podjął się tak karkołomnego wyzwania?

autor: TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
  • Udostępnij komentarz w:
  • ikona twitter
  • ikona facebook
  • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
zamknij